O mnie

RG 04

Rafał Grądys, rocznik 1974, radca prawny od 2011 roku.

Radcą prawnym jestem od roku 2011, po ukończeniu 3,5 letniej aplikacji prowadzonej przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Opolu w Kancelarii Radcy Prawnego Marii Kosiarz-Szewczykowskiej w Częstochowie.

Studia prawnicze ukończyłem w roku 2001 na Uniwersytecie Wrocławskim, w systemie II stopniowym. W trakcie studiów oraz po ich ukończeniu, do roku 2007 zajmowałem się wyłącznie sprawami karnymi, w tym z prawa karnego gospodarczego i sprawami o wykroczenia,  a pozostałymi dziedzinami prawa w zakresie związanym z prawem karnym. Z rozpoczęciem aplikacji radcowskiej w 2007 roku zakres praktyki prawa uległ rozszerzeniu, zacząłem się zajmować prawem cywilnym, gospodarczym, administracyjnym, rodzinnym i podatkowym.

Aktualnie zajmuję się obsługą prawną podmiotów gospodarczych w pełnym zakresie, w tym spółki akcyjnej, sprawami na rzecz osób fizycznych oraz obroną w sprawach karnych.

Prowadzę też początkujące czasopismo internetowe  P-P miniaturka

radca prawny częstochowa, adwokat częstochowa, prawnik częstochowa, podatki częstochowa, kancelaria prawna częstochowa, kancelaria podatkowa częstochowa